creatívna agentúra bratislava

 

 

Klientovi poskytujeme creative grafické služby – sme spoľahlivým partnerom, na ktorého sa môže obrátiť s akoukoľvek požiadavkou ohľadne jeho marketingových potrieb.

 

Našou špecializáciou je creative​ špecializácia na klienta.

Čo je byť „creative“?

Sme „creative“ agentúra, ktorá realizuje v rámci našich kapacít priamo s našimi internými zamestnancami. Klientovi sme schopní poskytnúť nadštandardné grafické služby, na ktoré nemáme bežnú, interne pridelenú osobu. Vtedy ju priamo pre konkrétny projekt objednávame.

Od toho momentu je súčasťou nášho tímu ako náš creative zamestnanec. Klient sa môže spoľahnúť že „creative“ práca našej reklamnej agentúry bude vždy vyhotovená v tej najvyššej kvalite.

Grafické návrhy spracujeme vždy na základe zadania, dodaných prieskumov, relevantných informácií. Nechceme, aby naša kreatívna tvorba či kreatívne koncepty, ktoré pre klienta vytvárame boli samoúčelné – vždy rozmýšľame nad tým, čo klientovi prinášame, čo on získa potom ako tento dizajn alebo reklamnú kampaň spustí. Najdôležitejšie je kreatívne, odborné vyhotovenie zákazky – jej včasné, presné, bezproblémové odovzdanie.

/ Čítaj viac