Stále hľadáme nové talenty

Staň sa členom Visual tímu
Si náš nový talent?

Neustále hľadáme nové talenty do našej reklamnej agentúry, ktoré by sa pripojili k nášmu tímu. Mať okolo seba tých správnych ľudí je to, čo každú úspešnú spoločnosť posúva vpred. Vďaka originálnym nápadom a poctivej práci je všetko možné. Tak neváhaj, pridaj sa k nám. U nás si prácu určite zamiluješ. Ak by bola už pozícia obsadená, nevadí nechaj nám na seba kontakt a my sa ti ozveme keď sa nám tu niečo uvoľní. 

Pozri si naše otvorené pozície nižšie alebo nám pošlite e-mail, ak sa vidíš niekde inde a chceš sa odprezentovať. Ak si len zvedavý na čom pracujeme alebo čo sme dokončili pozri našu kreatívnu sekciu alebo digitálne portfólio. Hneď zistíš, či by si išiel do toho v budúcnosti s nami.

Account Manager

Samostatný a spoľahlivý organizátor

Na naše obchodné oddelenie hľadáme samostatného, spoľahlivého organizátora, ktorému pracovné činnosti v reklamnej agentúre nie sú cudzie, počul už aj slovo Excel či Word a niečo zažil a zobchodoval. Vie si zorganizovať množstvo činností, nastaviť rozpočty a poradí si aj s dodávateľmi, ich požiadavkami a dedlajnami. Je schopný uchopiť reálneho zákaznika a začať s ním, ale hlavne pre neho efektívne pracovať. Ponúkame stabilné prostredie, tím obchodníkov, grafikov, evenťákov a hlavne potenciál pre ďalší sebarozvoj a využitie svojich obchodných zručností, schopností a skúseností.

Graphic Designer

Všestranný s hlavou plnou nápadov

Máš už reálne skúsenosti s fungovaním na niektorej pozícii kreatívneho oddelenia v reklamnej agentúre alebo grafickom štúdiu? Ak áno a nie je ti cudzie ani slovo Creative Cloud a jeho iks programov, ktoré aj my používame, tak môžeš vyskúšať prácu aj u nás. Ale pozor, táto pozícia nie je vhodná pre niekoho, kto to chce iba skúsiť, hľadá svoj vysnívaný job, či si chce oddýchnuť od práce pre „veľké“ agentúry. Tu sa naozaj maká. Hľadáme talent a ochotu učiť sa v jednom. Ak budeš šikovný, určite sa dohodneme.

Wordpress/Web Developer

Digitálny nadšenec

Ak poznáš slová WordPress a web developer nielen z prehliadania web stránok na tvojom počítači, ale už sa ti podarilo aj reálne niečo „nakódiť“ a máš svoju obľúbenú web stránku, o ktorú sa staráš a vyvíjaš, chceš sa s ňou pochváliť, tak potom si náš človek. Táto práca môže byť pre teba to pravé, pretože staviame nielen weby. Zapoj sa do množstva zaujímavých činností, od úplného navrhovania wireframe a dizajnu, vytváranie CMS prostredia, šablón a doplnkov, cez integráciu a vývoj, až po nahadzovanie obsahu a správu CMS systému, údržbu a aktualizáciu prostredia… a ešte oveľa viac.

Stážista

Skrytý potenciál

Ak ťa niečo ťahá do reklamnej agentúry, skončil si školu a nevieš čo a vlastne prečo, potrebuješ sa zorientovať, chceš sa podeliť so svojimi nápadmi, prípadne sa chceš realizovať vo svojom prvom zamestnaní, vyskúšaj našu pracovnú pozíciu Stažista. Čo získaš? Okrem stolu a stoličky je to hlavne príležitosť. Príležitosť získať svoje prvé zamestnanie, svoj prvý riadok do CV, prvú referenciu na svoje schopnosti a to je dnes už veľká vec. A čo od teba dostaneme my? Prekvap nás. Tvorivosťou, nápadmi, talentom, energiou…

Ak máš záujem o prácu V NAŠEJ REKLAMNEJ AGENTÚRE

Kontaktuj nás

Ak je to pre teba pohodlnejšie

Napíš nám

Radi ti odpovieme


    Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR o ochrane osobných údajov