kreatívne eventy

 

Organizujeme firemné večierky, konferencie, prezentácie a iné kreatívne eventy na mieru pre vás,  vašich zamestnancov, klientov a hlavne pre vaše podnikanie. Ponukáme komplexné eventové služby, vrátane vizuálnej identity, dizajnu, tlačených materiálov, jedinečného programu a cateringu.

Netradičné, kreatívne eventy sú našou špecialitou

Prinášame vám nezabudnuteľné eventy, s radosťou a predovšetkým pod heslom: „Be creative“. Nerobíme balíkové akcie, tvoríme vždy jedinenčý koncept od eventu k eventu, od značky k značke. Pri jeho navrhovaní preto zvažujeme celú cestu účastníka, počnúc získaním pozvánky, registráciou na udalosť a samotným priebehom. V rámci našich služieb tak zabezpečujeme úplne všetko, od kreatívy až po realizáciu, hudbu svetelnú produkciu a podporu počas eventu. Naši klienti dostanú vždy kompletnú starostlivosť až po samotný koniec akcie.

Stretnutie s kolegami na akčnom športovom dni alebo stretnutie s obchodnými partnermi trochu inak, oslava výročia, self-promo alebo prezentácia nového výrobku či služby. A spraviť všetko tak, aby na to hostia ešte dlho spomínali? To je naším cieľom a vždy aj tým, čo vám prinesieme. 

Silu dobre zorganizovaného a výnimočného eventu by ste preto nemali podceňovať. Pretože jedinečný zážitok vie priniesť nových zákazníkov, motivovať zamestnancov a hlavne posilniť vašu značku.

#eventy all
#Teambuilding
#galavečer
#Výstava
/ Zobraziť viac projektov