visualcom

Aj vaša komunikáčná stratégia už musí byť digitálna a online.

Digitálny marketing či samotný online marketing je v dnešnej dobe „must be“ kategóriou. Pre našich klientov poskytujeme rozmanité marketingové služby v digitálnom prostredí.

pre dosiahnutie ich marketingových cieľov. Zabezpečujeme marketingovú komunikačnú stratégiu pre každého klienta na mieru. Navrhujeme optimalizované webové stránky a responzívny web dizajn zodpovedajúci definovaným požiadavkám. Spomedzi digitálnych marketingových služieb pomáhame klientom rásť vďaka kvalitnému SEO (optimalizácií pre vyhľadávače), správne cieleným PPC kampaniam, celkovej správe sociálnych sietí a webovej analytike.

/ Čítaj viac

Digitálny marketing

Online marketing má rovnakú funkciu v digitálnom svete ako základy na vašom dome. Dôležitou súčasťou týchto základov v digitálnom marketingu je marketingová stratégia. Pozrite si naše najlepšie práce, rozdelené do kategórii web design a sociálne médiá:

 

Dbajte na kreatívny web dizajn

Bez dobre nastavenej stratégie v online prostredí míňate len svoj čas a financie. Pomôžeme vám správne definovať cieľovú skupinu pre vaše odvetvie, nastaviť merateľné marketingové ciele a vybrať správne komunikačné kanály. Milujeme tvoriť dizajnové web stránky prispôsobené vašim preferenciám. Responzívny UX dizajn zaručí spokojnosť vašich potenciálnych či dlhodobých zákazníkov, ktorí vďaka prehľadnému web dizajnu nájdu všetko potrebné. Za odporúčanú nutnosť považujeme SEO optimalizáciu. Preto pri tvorbe webovej stránky myslíme aj na kvalitný obsah a popredné pozície v organickom vyhľadávaní.

PPC reklama a správa sociálnych sietí

Nezabúdajte na PPC kampane. Správne cielené PPC reklamy zväčšia dosah vašej značky a oslovia väčší počet relevatných zákazníkov a pomôžu navýšiť vaše tržby. Spolu s PPC kampaňami spravujeme aj sociálne siete. Rozmýšľame kreatívne a vďaka naším kreatívcom pripravíme zaujímavý, unikátny, zábavný obsah v podobe grafických návrhov postov, videí, súťaží.

 

Vzťah k značke vytvárajú práve emócie, ktoré do našich digitálnych riešení denne vkladáme. Snažíme sa s našimi klientmi budovať a udržiavať dlhodobé vzťahy, ktoré idú ruka v ruke s pochopením a spoznaním hodnôt ich značiek. Vieme že marketing sa nedá robiť rýchlo a chvíľu. Kvalitný online marketing sa tvorí dlhodobo. Je to beh na dlhé trate.

 

/ Čítaj viac