visualcom

 

Organizujeme firemné večierky, konferencie, prezentácie a netradičné eventy pre vás,  vašich zamestnancov, klientov a hlavne pre vaše podnikanie. Navrhneme výstavný stánok, a vyriešime jeho realizáciu. Ponukáme teambuilding aktivity vždy špeciálne šité pre každého klienta na mieru.

Milujeme netradičné eventy

Organizujeme nezabudnuteľné eventy, s radosťou a pod heslom: „Be creative“. Nerobíme balíkové akcie takže každý jeden event, teambuilding alebo prezentácia je šitý na mieru. Pri navrhovaní kreatívneho konceptu eventu zvažujeme celú cestu účastníka, počnúc získaním pozvánky, registráciou na udalosť, až po jeho nezabudnuteľný zážitok. Zákazník vždy dostane kompletnú starostlivosť od začiatku až po koniec. Eventy navrhujeme od kreatívneho konceptu až po realizáciu, hudbu a svetelnú produkciu. 

Jedinečný zážitok spája ľudí z celého sveta. Stretnutie s kolegami na akčnom športovom dni alebo stretnutie s obchodnými partnermi trochu inak, osláviť výročie alebo odprezentovať seba, nový výrobok alebo službu tak aby na to obchodní partneri ešte dlho spomínali. To je našim cieľom a to je to čo vám prinášame.
#eventy all
#Teambuilding
#galavečer
#Výstava
/ Zobraziť viac projektov