Slovenský pozemkový fond

Výstava Agrokomplex 2018

Výstava Agrokomplex v Nitre patrí medzi tradičné a historicky najdlhšie trvajúce výstavy na Slovensku.  A nie je lepšieho miesta pre SPF, ako sa skontaktovať priamo s občanmi, predstaviť im činnosti a nasmerovať na miesta, kde môžu najlepšie a najrýchlejšie vybaviť svoje požiadavky. A preto sme boli oslovení navrhnúť a vyhotoviť dizajn výstavného stánku.

Výstavný stánok na mieru

Na základe zadania od klienta, kde jedným z kritérií bola už dohodnutá veľkosť a miesto v rámci areálu Agrokomplex, sme dostali inak voľnú ruku a pripravili sme na mieru dizajn, aj samotnú technickú realizáciu a výrobu výstavného stánku. Na tomto stánku sme mohli začať aplikovať už skôr navrhnutý nový, aktuálny vizuálny štýl SPF a novú corporate identity. Výstavný stánok je pútavý, priateľský a otvorený k návštevníkom výstavy. Vizuálne a farebne sme dizajn prispôsobili farbám pôdy, čo je aj hlavnou činnosťou SPF.

Výstavný stánok

Okrem grafického návrhu výstavného stánku, sme pripravovali aj grafiku a tlač rôznych propagačných materiálov, ktoré sa rozdávali ako informačné materiály v rámci výstaviska. Dalo by sa povedať že to bola malá reklamná kampaň ako súčasť väčšieho celku. Súčasťou našej práce bolo aj image propagačné video, ktoré sa premietalo na výstavnom stánku.