MoneyTu pôžička

Online marketing pre MoneyTu pôžičky

Online marketingová komunikačná stratégia

Práca pre spoločnosť Money Tu pôžička bola kombináciou viacerých úloh v rámci online marketingu MoneyTu. Takže sa v našom prípade jednalo nielen o návrh webovej stránky, prispôsobenie, nastavenie ale aj prepojenie na marketingové online nástroje Google Ad, s ktorými sme ďalej pracovali a pomocou ktorých sme naše produkty ponúkali novým ale aj starším spokojným zákazníkom.

Samotná komunikácia a predaj produktov, teda pôžičiek spoločnosti prebieha rýchlo a jednoducho cez kanál webovej stránky. Tieto služby zastrešuje slovo aj výkonnostný marketing. Hlavná úloha bola zvýšiť predaj pôžičiek cez web moneytupozicka.sk. Tento cieľ sa podarilo splniť, z čoho má najväčšiu radosť klient, ktorému stúpli nominálne tržby o 50 %. Výkonnostný marketing je cesta na dlhú trať, preto podceňovanie tohto predajného kanálu sa neoplatí  žiadnej modernej firme.
/ Čítaj viac

online marketing moneytu logo

Náš marketing je online

Stratégia, ktorú sme pri budovaní online marketingu MoneyTu zvolili zahŕňa viacero úloh. Zvýšiť poznateľnosť značky, odlíšiť sa od konkurencie, vybrať správne kľúčové slová, naplánovať Google Ad bannery a tvorba príspevkov na sociálne siete – to všetko podnietilo k zvýšeniu počtu klientov. Musíme skonštatovať, že sme spoločnosť MoneyTu potiahli smerom k prosperite. Proces budovania značky a povedomia na sociálnych sieťach je dlhodobý proces a trvá nejaký čas, kým si spoločnosť pozitívnu reputáciu vybuduje.