MoneyTu pôžička

Online marketing pre MoneyTu pôžičky

Online marketingová komunikačná stratégia

Práca pre spoločnosť Money Tu pôžička bola kombináciou viacerých úloh v rámci online marketingu MoneyTu. Takže sa v našom prípade jednalo nielen o návrh webovej stránky, prispôsobenie, nastavenie ale aj prepojenie na marketingové online nástroje Google Ad.

Týmito nástrojme, sme ďalej pracovali a pomocou ních sme naše produkty ponúkali novým, ale aj starším spokojným zákazníkom. Samotná komunikácia a predaj produktov, teda pôžičiek spoločnosti prebieha rýchlo a jednoducho cez kanál webovej stránky. Tieto služby zastrešuje slovo výkonnostný marketing. Hlavná úloha bola zvýšiť predaj pôžičiek cez web moneytupozicka.sk. Tento cieľ sa podarilo splniť, z čoho má najväčšiu radosť klient, ktorému stúpli nominálne tržby o 60 %. Výkonnostný marketing je cesta na dlhú trať, preto podceňovanie tohto predajného kanálu sa neoplatí  žiadnej modernej firme. Proces budovania značky a povedomia na sociálnych sieťach je dlhodobý proces a trvá nejaký čas, kým si spoločnosť pozitívnu reputáciu vybuduje.
/ Čítaj viac

online marketing moneytu logo

Náš marketing je online

Stratégia, ktorú sme pri budovaní online marketingu MoneyTu zvolili zahŕňa viacero úloh. Zvýšiť poznateľnosť značky – výrazným maskotom panáčikom Moneyman. Tiež odlíšiť sa od konkurencie, vybrať správne kľúčové slová, naplánovať Google Ad bannery a tvorba príspevkov na sociálne siete – to všetko podnietilo k zvýšeniu počtu klientov. Musíme skonštatovať, že sme spoločnosť MoneyTu potiahli smerom k prosperite.